Zaproszenia ślubne ze zdjęciem – czy warto?

Wybór zaproszeń ze zdjęciem

Dla wielu przyszłych małżeństw wybór zaproszeń z odpowiednim projektem to trudne wyzwanie. Nie zawsze musi być to jednak proces długotrwały. Każdy z nas posiada jakieś fotografie, zdjęcia portrety w swoich zbiorach które mogą przydać nam się do tego celu. Jednym z dominujących nurtów na rynku ślubnym są zaproszenia ślubne ze zdjęciem i dzięki rozwojowi i udoskonaleniu techniki druku, cieszą się coraz większą popularnością. Ich wygląd jest niezwykle ciekawy a i coraz więcej firm wykonuje tego typu realizacje.

zaproszenia ślubne ze zdjęciem przykładowy wzórZaproszenia ślubne ze zdjęciem których nie będzie mieć nikt inny

Zamawiając zaproszenia ślubne ze zdjęciem mamy pewność że projekt powstaje wyłącznie dla nas i będzie jedyny w swoim rodzaju – niepowtarzalny! Żadna inna osoba nie będzie miała takiego zdjęcia jak ty i żadne inne zaproszenie nie będzie wyglądać tak jak Twoje. Dzięki wspaniałej ozdobie w formie zdjęcia, nie zostanie ono zapomniane i wyrzucone w kąt, a każda osoba która je otrzyma, po latach będzie mogła spojrzeć z nostalgią na waszą fotografię z młodości.

Może to być też pamiątka ślubna

Będzie to naprawdę idealna pamiątka. Jako fotografie nadadzą się z pewnością zdjęcia ze wspólnych podróży, sesji narzeczeńskiej lub inne dobrej jakości. Zaproszenia ślubne są personalizowane, to znaczy że obok zdjęcia możesz umieścić dedykację, wierszyk lub inny podpis. Daje to szerokie możliwości wyróżnienia się pośród innych. Przy wyborze odpowiedniego zdjęcia warto wyselekcjonować takie które swoją kolorystyką będzie pasowało do innych elementów wesela, a jego styl będzie spójny ze stylem całej uroczystości. Przykładowo gdy dominującym motywem naszego przyjęcia są kwiaty, świetnym pomysłem będą zdjęcia ze sesji plenerowej na łonie natury, z kwiatami we włosach lub rękach. Gdy organizujemy ślub w stylu boho lub rustykalnym odpowiednie mogą wydawać się zdjęcia przy starej stodole, klimatycznym lesie itp. Wiele par organizuje imprezę glamour z błyskotkami i innymi świecącymi dodatkami, do której idealnie nadawać będą się zdjęcia z wystawnych pomieszczeń z mnóstwem świecących dodatków, biżuterii i innych elementów. To wszystko sprawi że z czasem goście weselni zagłębią się w klimat wesela i będą się świetnie bawić.